Turgutlu OSB’nin Yol Yapım İhalesi Gerçekleşti06/12/2013

Manisa’nın Turgutlu İlçesi 1.Organize Sanayi Bölgesi’nin yol yapım ihalesi Bilim Sanayi v

Turgutlu OSB’nin Yol Yapım İhalesi Gerçekleşti

Manisa’nın Turgutlu İlçesi 1.Organize Sanayi Bölgesi’nin yol yapım ihalesi  Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nda yapıldı.

9.761.500 TL keşif bedeli ile gerçekleşen ihale gereğince 1.795.000 metrekare alana sahip olan Turgutlun1.Organize Sanayi Bölgesi’ndeki yaklaşık on kilometrelik yolun kaplaması gerçekleşecek.

İhaleye göre söz konusu çalışmalar en geç 30 Kasım 2014 tarihine kadar tamamlanacak. Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı ve Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Simav, :”Bugüne kadar bölgenin doğalgazdan telefon ve internet hatlarına, elektrikten kanalizasyona kadar tüm altyapı çalışmalarının tamamlandığını “belirterek, “Altyapı çalışmalarının ardından sıra yol kaplamasına geldi. Ve söz konusu işin ihalesi geçtiğimiz günlerde yapıldı. İhaleyle ilgili idari işlemlerin tamamlanması ile birlikte önümüzdeki günlerde yüklenici firma tarafından işe başlanacak. Diğer taraftan bölgemiz içerisinde yer alacak olan yönlendirme levhaları ile ilgili çalışmalara da başladık. İhalenin gerçekleşmesinde emeği geçen Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Nihat Ergün ile bakanlık yetkililerine teşekkür ediyor ve yapılacak çalışmaların en kısa zamanda tamamlanmasını diliyorum.” şeklinde konuştu.

 

Facebook Yorumları